חדשות

"סגירת מעגל": היזם שחזר לבנות את עיר הולדתו

שחר רז, שגדל ברמלה, חזר לעירו כיזם האחראי על פרויקט רחב היקף של התחדשות עירונית הכולל שישה מגדלים בסמוך למגדל המים האייקוני בעיר • ראש העירייה, מיכאל וידל: "יתרון גדול שהיזם הוא בן העיר, רמלאי תמיד נשאר רמלאי"

הפועל ר"ג חתמה על הסכם חסות ל-3 שנים הבאות

חברת "חיזוק ובינוי" תשמש כספונסר של האורדונים בעסקה הגדולה בתולדות המועדון. יו"ר המועדון עינב חזנוולד: "מחמיא שחברה כזו נשבתה בקסם המועדון"

שחר רז: "מתמ"א ב-20 מיליון שקלים חיזוק ובינוי עברה לפרויקטים בהיקפים של מיליארדים"

חברת קונטמפו (חיזוק ובינוי) שהחלה את דרכה לפני כעשור בפרויקט תמ"א צנוע ברמת גן, ממצבת עצמה ככוח עולה בתחום ההתחדשות עירונית. הבעלים שחר רז, סוגר שנה מוצלחת ומבהיר: "גם כשגדלים, מקפידים על יחס בלתי מתפשר לכל דייר"

פרויקט הדגל ברמלה מתפוצץ: זו החברה שתבנה מאות יח"ד

מנהלת ההתחדשות העירונית ברמלה הודיעה שנציגות התושבים בחרה בחברת קונטמפו נדל"ן מבית חיזוק ובינוי לקידום תכנית פינוי בינוי בהיקף של כ-550 יח"ד ו-9,000 מ"ר מסחר ותעסוקה ב-6 מגדלים בסמוך למגדל המים, מסמלי העיר. בעלי החברה, שחר רז: "כבן העיר, זו סגירת מעגל בעבורי. הפרויקט, בהשקעה של כ-800 מיליון שקל, מסמל את החשיבות שאנו מייחסים לאזור"

חברת Contempo מציגה את מודל המגורים המתחדש במטרופולין תל אביב

תפיסת המגורים העכשווית מובילה את תחום ההתחדשות העירונית בחברת הנדל"ן Contempo, הנמצאת בעיצומה של בניית כ-30 פרויקטים בגוש דן. שחר רז היזם ובעל החברה חושף את החדשנות של החברה ומספר כיצד היא פועלת לטובת רוכשי הדירות בהתאמה לסגנון הייחודי של העיר תל אביב | אסף לבנון בשיתוף Contempo

במקום תכנון התחדשות עירונית ממשיכים במדיניות פרטאץ'

מחירי הדיור ימשיכו לנסוק, אם הממשלה לא תשים את ההתחדשות העירונית בראש סדר העדיפויות, לא אחרי חוק האזרחות ושאר ירקות

שחר רז על מתווה שקד להתחדשות עירונית: “הגיע הזמן לפתרון ארוך טווח”

כל מי שמטייל בערי המרכז המובילות, לא יכול שלא לחוש את תחושת ההתחדשות האופפת את הרחובות. בין אם זה בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, או פתח תקווה - עשרות, אם לא מאות פרויקטים של התחדשות עירונית נמצאים בשלב כזה או אחר - כל זאת במטרה לשפר את איכות חייהם של התושבים, שזוכים לגור במבנים חדשים ומודרניים, במקום ישנים, מתקלפים ולא בטיחותיים

"תפסת מרובה לא תפסת": מלכודת התמורה לדיירים ומדיניות צמצום הזכויות בפרוייקטי התחדשות עירונית

הבטחות לחוד ומדיניות לחוד: כללי המשחק השתנו, התחייבות היזמים להגדלת שטח הדירה נתקלת במדיניות ההולכת ומצמצמת זכויות בנייה בועדה המקומית והמחוזית

"רמלאי תמיד נשאר רמלאי": היזם שחר רז חוזר הביתה לחדש את שכונת נעוריו

בתנופת ההתחדשות העירונית ברמלה, אחד המיזמים המסקרנים הוא פרויקט פארק מגדל המים – אותו נבחרה להוביל קונטמפו נדל"ן. עבור הבעלים, שחר רז, מדובר בסגירת מעגל: "גדלתי כ-250 מטרים משם, אני ניגש לפרויקט עם רגש עצום". ראש העיר, מיכאל וידל: "זה יתרון גדול שהיזם מכיר את העיר והתושבים"